Zapraszamy także do odwiedzania naszej siłowni oraz sklepu i wsparcia naszych dietetyków:
StarFitness Klimeckiego 34 30-705 Kraków tel 515236787

Apetiblock tabletki

Apetiblock tabletki

Apetiblock- co to jest?

Jak reklamuje producent, Apetiblock to kolejny cudowny środek mający za zadanie ograniczenie apetytu przy odchudzaniu. Występuje pod postacią bezcukrowych tabletek do ssania w ilości 50 sztuk i w trzech opakowaniach: zielonym, czerwonym i pomarańczowym.

Apetiblock- co zawiera?

W sobie natomiast zawiera ekstrakt z Garcynii Kambodżańskiej ( po prostu Garcinia Cambogia) w ilości 50 gram, kwas gymnemowy (również w ilości 50 gram) i chrom. W preparacie dodatkowo znajdują się substancje słodzące!

Apetiblock- działanie

W zamyśle producentów, suplement Apetiblock został stworzony, by pomóc odchudzającej się osobie zniwelować chęć podjadania a tym samym uczynić proces odchudzania skutecznym. Ponadto ma za zadanie przyspieszyć metabolizm kwasów tłuszczowych i glukozy, a to z kolei ma nas przyzwyczaić do regularnych posiłków.

Apetiblock- wskazania

Preparat diety Apetiblock przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą schudnąć. Mogą go przyjmować również osoby, które nadmiernie się stresują; jako pomoc w zajadaniu stresu. Jak w reklamie- ”zamiast przekąsek sięgałam po Apetiblock, tabletki bez cukru do ssania”.

Apetiblock- skutki uboczne

Jak każdy suplement diety, również ten, ma swoje skutki uboczne. Skutkiem ubocznym stosowania Apetiblock są różnorakie uczulenia, problemy z układem pokarmowym a także efekt przeczyszczający. Nie wolno przekraczać dziennej dawki do spożycia: 3 tabletki. Produkt nie jest polecany osobom z nadciśnieniem, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *