Zapraszamy także do odwiedzania naszej siłowni oraz sklepu i wsparcia naszych dietetyków:
StarFitness Klimeckiego 34 30-705 Kraków tel 515236787

Dieta 1200 kcal zasady

Dieta 1200 kcal zasady

Po wielu próbach odchudzania i wielodniowych głodówek doszłaś do wniosku, że żadna dieta nie jest dla Ciebie? A może wypróbowałaś już każdą możliwą dietę, wyeliminowałaś gazowane napoje i odstawiłaś słodycze, ale Twoja waga ani nie drgnęła? Próbowałaś diety 1200 kcal?

Zasady diety 1200 kcal

W diecie 1200 kcal posiłki powinny być zbilansowane a ich kaloryczność w ciągu dnia rozłożona. Nie wolno spożywać słodyczy. W jadłospisie diety nie ma także wzmianki o gazowanych i słodzonych napojach, więc nie powinno się ich pić. Stopniowo rezygnuj też z czarnej słodzonej kawy i herbaty a zaprzyjaźnij się z zieloną herbatą, kawą i wodą. W każdej diecie, również w diecie 1200 kcal powinnaś wypijać jej co najmniej 2 litry, czyli 8 szklanek dziennie. Przyspieszy ona metabolizm i wypłucze Twój organizm z toksyn. Picie wody wspomaga też walkę z cellulitem, który może być jednym ze skutków ubocznych odchudzania.

Nie musisz też rezygnować z mięsa, ale zamiast smażonego tłustego kotleta, postaw na grillowane lub pieczone mięso. Za taką zmianę, będzie Ci wdzięczna nie tylko waga ale też wątroba. Ze sklepowej półki wybieraj także produkty nisko tłuszczowe: mleko i jogurty. Pij jogurty, gdyż poprawiają one perystaltykę jelit. Absolutnie Twoim wrogiem powinny stać się wszystkie produkty z napisem ”light” na etykiecie. Jest w nich wiele substancji słodzących, których przecież unikasz.

Twoim sprzymierzeńcem w walce o wymarzoną sylwetkę, powinno stać się także pieczywo razowe. Najlepiej ograniczyć pieczywo do niezbędnego minimum, ale jeśli już nie wyobrażasz sobie życia, bez kanapki na śniadanie, wybierz właśnie razowe. Unikaj także gotowych sosów i dressingu, a majonez zastąp sosem czosnkowym, który sama zrobisz na bazie jogurtu. Szynkę ze sklepu także zastąp kawałkiem kurczaka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *