Zapraszamy także do odwiedzania naszej siłowni oraz sklepu i wsparcia naszych dietetyków:
StarFitness Klimeckiego 34 30-705 Kraków tel 515236787

Najlepsze Leki na odchudzanie

Kobieta, której zależy na skutecznym odchudzaniu, gotowa jest poświęcić naprawdę wiele, ale najczęściej idzie na tak zwaną łatwiznę, sięgając po konkretne specyfiki. Wśród nich są po prostu tabletki na odchudzanie.

Tabletki na odchudzanie skuteczne 

Obecnie wybór jest niezwykle duży, a przez to kobiety mają problem. Nie dość, że muszą borykać się z trudnościami napotkanymi na drodze zrzucania zbędnych kilogramów, to jakby tego było mało, zobowiązane są do pokonania pewnych dylematów i trudności na samym wstępie. Ale dobrze dobrane tabletki, to połowa sukcesu. W to przynajmniej wierzą.

Oto kilka propozycji dla kobiet, które liczą na skuteczne odchudzanie:

Sibutramina to lek tak zwany anorektyczny. Stosowany jest w leczeniu otyłości. Jego działanie skupia się na hamowaniu wychwytu zwrotnego noradrenaliny, serotoniny oraz dopaminy. Lek przyczynia się przede wszystkim do nasilenia uczucia sytości, a także do zwiększenia wydatku energetycznego.

Meridia to produkt wspierający proces odchudzania, bazuje na substancji aktywnej o nazwie sibutramina. Przyczynia się do hamowania łaknienia i zrzucenia zbędnych kilogramów. Niejednokrotnie obdarowano go mianem skutecznego specyfiku


Zelixa to kolejny lek mający na celu niesienie pomocy w walce z nadwagą, jako substancję aktywną ma sibutramine. Przeznaczony jest dla osób, u których zrzucenie kilogramów jest niemożliwe przy zastosowaniu metod niefarmakologicznych. Leczenie powinno odbywać się pod okiem specjalisty doświadczonego w leczeniu otyłości oraz nadwagi.


Adipex to lek, który ma wspomóc nieefektowny proces odchudzania., jako substancję aktywną ma Phentermine. Przeznaczony jest dla osób, które mają BMI większe od 30. Specyfik uznano za skuteczny, aczkolwiek efekty jego działania utrzymują się w dość krótkim czasie.


Xenical to skuteczny specyfik wspierający osoby otyłe, którym zależy na zrzuceniu zbędnych kilogramów, jego substancją aktywną jest orlistat. Leczenie tym lekiem powinno być oparte na niskokalorycznej diecie. W trakcie stosowania należy zażyć kapsułkę w ciągu godziny po zjedzeniu każdego głównego posiłku.


Większość tych leków bazuje na sibutraminie jako substancji aktywnej, która jest najbardziej skuteczna jeżeli chodzi o leki na odchudzanie. Jeżeli brałaś/eś, który kolwiek z tych leków proszę pozostaw opinie w komentarzu.

2 komentarze - Dodaj komentarz
  • Jowita -

    Ja brałam merdiie i bardzo sobie chwalę, za pierwszym razem co prawda zadziałała dużo mocniej niż za drugi ale i tak dużo udało mi się schudnąć.

  • Natalia -

    Zdecydowanie meridie ustawiła bym na pierwszym miejscu, mimo że prawie wszystkie mają sibutramine ale jakoś meridiaa najlepiej mi zawsze pasowała

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *