Strona ma charakter poglądowy. Nie ma możłiwości zakupu żadnych produktów

Meridia tabletki odchudzające cena opinie

Lek Meridia bez recepty firmy Abbott został wprowadzony na rynek w latach 90-tych ubiegłego wieku i od początku zrobił furorę. Jego substancją czynną jest sibutramina (chlorowodorek sybutraminy), który napędza metabolizm i powoduje szybki spadek wagi.

Meridia przez pewien czas zachwycała swoją skutecznością w procesie odchudzania, hamując apetyt i przyspieszając spalanie tłuszczu.

Opinie?

U większości osób skutki uboczne w ogóle nie występują, sporadycznie zdarza się suchość w jamie ustnej czy zaparcia były w miarę łatwe do zaakceptowania dla osób, którym zależało na utracie wagi. Jednak większy niepokój budziły takie objawy, jak zaburzenia pracy serca i nadciśnienie tętnicze, choć występowały one sporadycznie u zaledwie 2% ludzi.


Zagrożenie występuje przede wszystkim w przypadku przekroczenia zalecanej dawki, a także u osób, które cierpią na choroby serca, anoreksję, bulimię i niewydolność nerek lub wątroby.

Meridia 15mg kupię

Pacjentom przyjmującym Meridię udawało się schudnąć średnio 3-10 kg w ciągu 1 miesiąca. Przepisy Unijne są restrykcyjne i uznano jednak, że ryzyko poważnych skutków ubocznych jest zbyt duże i mimo bardzo dobrych efektów działania lek wycofano w 2010 roku ze sprzedaży na terenie UE.

Leki na odchudzanie na recepte

Spotkało się to z rozczarowaniem u osób stosujących preparat i osiągających zadowalające efekty odchudzające, jednak decyzja komisji UE była niepodważalna.

Pewnym problemem jest to, że mimo iż w całej Unii Europejskiej Meridia jest lekiem zakazanym, to wciąż można ją kupić nielegalnie, zwłaszcza przez Internet. Ponadto w dalszym ciągu jest legalnie stosowana w takich krajach jak Rosja czy Meksyk, Wenezuela, Stany Zjednoczone itp.

Odchudzajmy się z głową  – opinie

Nawet jeśli uda nam się zakupić Meridię poza granicami kraju, tam, gdzie jest sprzedawana legalnie, to musimy używać jej rozsądnie. Połączmy przyjmowanie preparatu z wysiłkiem fizycznym i zdrową dietą, tak aby skrócić czas stosowania tego typu specyfików do minimum. Pamiętajmy, że mają one działanie wyłącznie wspomagające, a ich nadużywanie może przynieść więcej szkody niż pożytku, nawet jeśli spektakularnie stracimy na wadze.

Wygląd kapsułki:

W krajach unii były to niebiesko białe kapsułki dawka 15mg oraz żółto niebieskie kapsułki dawka 10mg. W krajach poza unią gdzie przepisy są mnie j restrykcyjne występowała ona wyłącznie w kapsułkach koloru niebieskiego.

2 komentarze - Dodaj komentarz
  • Grażynka -

    Wychodzi na to że jestem pierwsza. Zdecydowanie polecam, pani Małgosia wszystko dokładnie wyjaśnia więc nie ma żadnych nie porozumiem, szybka dostawa!!!

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *