Zapraszamy także do odwiedzania naszej siłowni oraz sklepu i wsparcia naszych dietetyków:
StarFitness Klimeckiego 34 30-705 Kraków tel 515236787

Orlistat sprzedam

Orlistat sprzedam


Orlistat to lek pomagający schudnąć, wydawany na receptę. Zawiera w swoim składzie orlistatum, który jest substancją czynną i który przeznaczony jest dla osób ze znaczną nadwagą a nawet otyłością u których wszystkie inne metody zawiodły. Osoby, które chcą przyjmować Orlistat muszą mieć BMI powyżej 28 i mieć receptę. Lek przyjmowany pod nadzorem lekarza. Absolutnie nie wolno brać niczego na własną rękę!

Orlistat-działanie

Orlistat zawiera między innymi lek Xentical. Orlistat hamuje wchłanianie tłuszczu a co za tym idzie hamuje apetyt. Orlistat często jest ”preparatem ostatniej szansy” dla tych, co zmagają się z dużą otyłością, dlatego osoby chcące schudnąć 2-3 kilogramy nie powinny go stosować. U takich osob może skończyć się to znacznym niedoborem substacji odżywczych. Orlistat przepisuje się więc w ostateczności i tylko wtedy, gdy płynące korzyści przewyższają zagrożenia; przepisuje się go więc osobom cierpiącym na cukrzycę, żylaki czy osobom, mającym zły profil lipidowy.

Orlistat-skutki uboczne

Skutki uboczne przyjmowania Orlistatu- zwłaszcza na własną rękę- sprawiają, że ubywa jego użytkowników. Do takich skutków ubocznych zaliczamy: ból brzucha, uszkodzenia wątroby, poważne zaburzenia wchłaniania witamin, niechęć do jedzenia, która może przerodzić się w anoreksję, zaburzenia hormonalne, problemy ze strony układu pokarmowego.

Orlistat- sprzedam

Niestety coraz częściej można natknąć się na nielegalną ofertę sprzedaży. Jeśli nie chcemy iść po receptę, coraz częściej lek jest sprzedawany na czarnym rynku. Warto wiedzieć, że takie działanie wiąże się z działaniami niepożądanymi, które mogą przerodzić się nawet w stany zagrażające życiu. Nie powinny go przyjmować, bez kontroli lekarskiej, zwłaszcza osoby w okresie dojrzenia, młode gdyż stosowanie może zaburzyć układ hormonalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *