Zapraszamy także do odwiedzania naszej siłowni oraz sklepu i wsparcia naszych dietetyków:
StarFitness Klimeckiego 34 30-705 Kraków tel 515236787

Meridia 15 mg sprzedam / kupie

Suplement Diety Meridia 15 firmy Abbott został wprowadzony na rynek wiele lat temu i do tej pory cieszy się ogromną popularnością.  Dzięki zastosowaniu naturalnych składników w odpowiednich proporcjach, które przyczyniają się do przyśpieszenia metabolizmu oraz hamują apetyt co przekłada się na dużo szybszy spadek wagi niż bez zastosowania suplementu.

Meridia swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu kilku składników roślinnych w odpowiednich proporcjach co w procesie odchudzania, hamując apetyt i przyspieszając spalanie tłuszczu.


Skład Suplementu:

 • 150 mg kofeiny
 • 100 mg Tauryny
 • L-tyrozyne 200 mg
 • Beta Alanina – 100 mg
 • L-Histydyna 140 mg
 • Magnez 100 mg
 • Cholina 200 mg
 • Chrom 80 mg
 • Wyciąg z zielonej Herbaty

Suplement bazuje jedynie na naturalnych składnikach, dzięki czemu jest bezpieczny dla zdrowia. Większość osób jest zadowolona ze stosowania suplementu, zwłaszcza gdy już w drugim tygodni był zauważalny spadek wagi i widoczna redukcja tkanki tłuszczowej.


Zagrożenie występuje przede wszystkim w przypadku przekroczenia zalecanej dawki, a także u osób, które cierpią na choroby serca, anoreksję, bulimię i niewydolność nerek lub wątroby.

Regularnie stosując suplement udawało się schudnąć średnio 3-10 kg w ciągu 1 miesiąca.  Taki wynik zadowalał większość osób, oczywiście te najwyższe osiągane wyniki są możliwe wraz z połączeniem diety i chociaż minimalnej aktywności fizycznej.

Skuteczne odchudzanie bez stosowania leków na receptę

Jak widać efekty odchudzające mogą być na prawdę imponujące dzięki czemu suplement jest tak popularny w także poza Polską. Suplement pozytywnie wpływa także na poziom energii co przekłada się także na zwiększony wysiłek fizyczny, który stymuluje przyśpieszenie metabolizmu a to z kolei na spalane kalorie.  Dieta jest nie odłącznym elementem odchudzania, dzienne  zapotrzebowanie kobiety na kalorie to ok 2000 kcal, i nie powinnaś zjadać więcej kalorii niż wynosi twoje zapotrzebowanie kaloryczne.

Oczywiście każdy wysiłek fizyczny zwiększa twoje zapotrzebowanie kaloryczne, nawet zwykły spacer czy też tak prosta czynność jak sprzątanie mieszkania.

Odchudzajmy się z głową  – opinie

Najlepsze efekty uzyskał wyłącznie gdy połączysz przyjmowanie preparatu z wysiłkiem fizycznym i zdrową dietą, z w której nie będzie cukrów, tak aby skrócić czas stosowania tego typu specyfików do minimum. Pamiętajmy, że mają one działanie wyłącznie wspomagające proces odchudzania tak więc należy nieco wspomóc swoje odchudzanie choćby minimalnym dodatkowym wysiłkiem fizycznym.

Wygląd kapsułki:

Suplement to niebieskie kapsułki 15 w ilości 60 szt w opakowaniu. Cena to 150 zł za opakowanie.

2 komentarze - Dodaj komentarz
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *