Zapraszamy także do odwiedzania naszej siłowni oraz sklepu i wsparcia naszych dietetyków:
StarFitness Klimeckiego 34 30-705 Kraków tel 515236787

Sibutramina sprzedam Cena

Sibutramina sprzedam Cena

Osoby pragnące stracić na wadze są czasem na tyle zdeterminowane, że decydują się na przyjmowanie leków na dłuższą metę szkodliwych. Szczególnie niebezpieczne jest zażywanie środków niedostępnych w legalnym obiegu, do których należą preparaty z sibutraminą.

Zobacz także: Najlepsze Leki na odchudzanie

Tabletki z sibutraminą apteka – dlaczego je wycofano?

Przez jakiś czas leki oparte na sibutraminie były bardzo chętnie przepisywane przez lekarzy, szczególnie w przypadku pacjentów z otyłością zagrażającą zdrowiu i życiu. Jednak mimo ewidentnej skuteczności specyfiku, restrykcyjne przepisy Unijne dotyczące leków na odchudzanie, wyeliminowały ten lek z obrotu w europie.

Tabletki odchudzające z sibutraminą zostały wycofane ze sprzedaży w całej Unii Europejskiej już kilka lat temu, po wcześniejszych szczegółowych badaniach klinicznych dotyczących działania preparatu. Stało się tak również z lekiem Sibutramina firmy GE-TM labs i to mimo setek tysięcy zadowolonych osób, które odbyły kurację pod kontrolą lekarza.

Sibutramina 20 mg – cena i dostępność

Obecnie Sibutramina jest przepisywana pacjentom tylko w niektórych krajach, poza Unią Europejską. Jest traktowana jako lek ostatniego rzutu, gdy zawiodą inne preparaty i terapie.

Jej stosowanie wymaga dokładnej analizy stanu zdrowia pacjenta, tak aby plusy zażywania przewyższyły możliwe skutki uboczne. Wyklucza się stosowanie Sibutraminy przez osoby cierpiące na choroby serca i z wysokim ryzykiem wystąpienia udaru.

Tabletki na otyłość bez recepty

W Internecie można spotkać się z ofertami sprzedaży preparatów takich jak Zelixa, Meridia, Sibutramina 20 mg czy Lindaxa, Sibutril przez osoby prywatne, które oferują leki w cenie nawet kilkuset złotych, niestety sam koszt sprowadzenia leku do kraju jest dość kosztowny.

Przeczytaj temat: Alli cena, apteka

Jeśli chcemy wspomagać proces odchudzania, sięgajmy tylko po sprawdzone naturalne suplementy oraz leki przepisane przez lekarza i przyjmowane pod jego kontrolą. A ponad wszystko stawiajmy na wysiłek fizyczny oraz zdrową i lekkostrawną dietę. Pamiętajmy też, że bezpieczne odchudzanie odbywa się stopniowo, a najzdrowsza jest utrata wagi w tempie około 1 kg tygodniowo.

2 komentarze - Dodaj komentarz
  • Jadzia -

    Każdy kto stosował ten lek, kiedyś gdy wypisywany był na receptę od lekarza powie że był skuteczny i nie miał skutków ubocznych, więc na prawdę dziwne dlaczego go wycofali

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *