Zapraszamy także do odwiedzania naszej siłowni oraz sklepu i wsparcia naszych dietetyków:
StarFitness Klimeckiego 34 30-705 Kraków tel 515236787

Zelixa Sprzedam 15mg Cena

Zelixa Sprzedam 15mg Cena

Nadwaga i otyłość zazwyczaj poddają się leczeniu, a waga prędzej czy później zaczyna spadać. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy mimo restrykcyjnej diety, uprawiania sportu i stosowania odpowiednich suplementów wskazówka wagi ani drgnie. Wówczas wiele osób sięga po silniejsze specyfiki, które budzą niekiedy kontrowersje. Jednym z nich jest preparat Zelixa.

Czy lek jest skuteczny?

W Internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat tego leku. Jest to jeden z preparatów z sibutraminą, które kilka lat temu zostały wycofane ze sprzedaży w Unii Europejskiej. Uchodzi on za niezwykle skuteczny specyfik wspomagający odchudzanie. Stanowi alternatywę dla osób, u których dieta i ćwiczenia nie przynoszą praktycznie żadnych efektów.

Tabletki na odchudzanie Zelixa (zamiennik to meridia )znacznie przyśpiesza metabolizm a co za tym idzie efektywnej spala tkankę tłuszczową. Objawia się to szybszym spalaniem kalorii i w konsekwencji utratą wagi. Kapsułki aplikuje się doustnie, popijając je dużą ilością wody. Zelixę można przyjmować niezależnie od posiłków.

Ponieważ tabletki Zelixa mają wyjątkowo silne działanie, przyjmować je mogą wyłącznie osoby w pełni zdrowe. Kuracja powinna odbywać się pod okiem lekarza, którego należy poinformować o ewentualnych chorobach. Preparat można zażywać przez maksymalnie rok. Po tym czasie zaleca się stosowanie zasad zdrowego odżywiania oraz uprawianie sportu, co pozwoli na utrzymanie osiągniętej wagi.

Możliwe skutki uboczne

Skutki uboczne nie muszą, ale mogą się pojawić zazwyczaj nie występują żadne efekty uboczne, w zależności od indywidualnych uwarunkowań. Są to suchość w jamie ustnej, obniżony apetyt, bóle głowy, drżenie rąk i dolegliwości ze strony układu pokarmowego.  Bardziej niebezpieczne są możliwe skutki uboczne dotyczące układu sercowo-naczyniowego.

Występują one jednak dużo rzadziej, choć zarejestrowano również nieliczne przypadki zgonów u osób stosujących preparat. W przypadku nasilonych dolegliwości może być konieczne odstawienie leku, natomiast w każdej takiej sytuacji należy skontaktować się z lekarzem.

Zelixa niedostępna w Unii Europejskiej

Obecnie Zelixa jest trudno dostępna, ze względu na wycofanie jej z rynku w krajach Unii Europejskiej. Brak możliwości zakupu preparatu spotkał się z dużym rozczarowaniem u osób, które doświadczyły jego skutecznego działania. Nie da się ukryć, że stosowanie tak silnego leku powinno być poprzedzone dokładną analizą stanu zdrowia, a bezpieczniejsze jest zażywanie nieco słabszych, choć mniej skutecznych specyfików.

Cena Leku to 130 zł za 30 szt, czyli na miesięczną kurację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *