Zapraszamy także do odwiedzania naszej siłowni oraz sklepu i wsparcia naszych dietetyków:
StarFitness Klimeckiego 34 30-705 Kraków tel 515236787

Adipex sprzedam

Adipex sprzedam

Adipex retard z czech – przez wielu zaliczany do narkotyków, w niektórych krajach dostępny tylko na receptę a w Polsce już w ogóle zakazany. Przez niektórych zaliczany jako nielegalny środek dopingowy, głównie dlatego, że substancją czynną w tym leku jest fentermina. Dlatego też lek może silnie uzależniać.


Adipex- skład

Lek Adipex jest lekiem silnie uzależniającym i dlatego, nie można go nabyć w Polsce. Lek ten był stosowany wtedy, kiedy zrzucenie wagi było ostatecznością, możliwie ratującą życie. W składzie Adipexu znalazła się wyżej wspomniana fentermina, która jest pochodną amfetaminy i tak jak ona powodowała uzależnienia.

Dlatego stosowanie leku na własną rękę jest niebezpieczne i powoduje szereg skutków ubocznych m.in. bóle głowy, bezsenność, nerwowość, wylewy, upośledzoną pracę serca, zaburzenia psychiczne i trawienia, choroby skórne a także zawroty głowy, zawał serca, zmiany osobowości i- co już zostało wyżej wspomniane- uzależnienia. To między innymi dla tych efektów ubocznych, lek został wycofany ze sprzedaży w Polsce.

Adipex opinie

Przeglądając opinie o nielegalnym leku, możemy natknąć się na pozytywne opinie stosowania. Nie warto wierzyć takim opiniom- to tylko opinie dystrybutorów, którzy chcą zarobić na naszym zdrowiu a może i nawet życiu. Tak naprawdę osoby, które przyjmowały preparat, przestrzegają przed stosowaniem.

Jeden komentarz - Dodaj komentarz
  • patrycjawawa -

    Zdarzyło mi się stosować adipex i zdecydowanie polecam, nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych a waga na prawdę ładnie spadała. Obecnie jest on ciężko dostępny, ostatnio brałam zamiennik adipexu razem z siostrom i także sobie chwaliłam

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *