Zapraszamy także do odwiedzania naszej siłowni oraz sklepu i wsparcia naszych dietetyków:
StarFitness Klimeckiego 34 30-705 Kraków tel 515236787

Alli cena, apteka

Alli to lek na odchudzanie, w swoim składzie zawierający Orlistat, który występuje również w preparacie Xenical. Jest to lek na odchudzanie dostępny bez recepty. Możesz go kupić w każdej aptece, pod postacią kapsułek jak również tabletek do ssania.

Alli- skład i działanie

Preparat Alli zawiera w swoim składzie orlistat który sprawia, że część tłuszczy nie jest wchłaniana przez organizm. A co za tym idzie nie jest też odkładana w postaci tkanki tłuszczowej. Preparat najlepiej działa w połączeniu z dietą o zaniżonym limicie kalorii. Ma za zadanie pomóc schudnąć osobom, których BMI wynosi 28 i wzwyż. Może być stosowany wyłącznie przez osoby dorosłe.

Jak stosować preparat Alli? To proste, tabletkę/kapsułkę przyjmuje się 3 razy dziennie przed posiłkiem lub w jego trakcie. Jeśli zapomnisz wziąć, to też się nie martw; preparat przyjmij do godziny po zjedzonym posiłku. Pamiętaj, aby nie przyjmować tabletki po zjedzonym posiłku, który nie zawierał tłuszczy; jak również po omijanym. Nie rezygnuj z prowadzonej diety.

Kuracja Alli powinna trwać 12 tygodni. Jeśli ten termin minie a na wadzie nie zobaczysz ani grama mniej, znaczy to, że musisz prawdopodobnie przerwać kurację. Ale o tym zadecyduje lekarz, do którego musisz się wybrać.

Alli- skutki uboczne

Jak każdy produkt, również i Alli może powodować skutki uboczne. Co z tego, że osiągniemy wymarzoną sylwetkę, jeśli po drodze nabawimy się krwawienia z odbytu, wzdęcia, biegunki, tłuszczowe plamienia i stolce, ogólne osłabienie, pogorszenie nastroju. Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych nie jest wcale takie małe. Można więc powiedzieć, że preparat ten stosujesz na własną odpowiedzialność.

Alli- gdzie kupić?

Wydawać by się mogło, że skoro Alli jest bez recepty, to można kupić go w każdej aptece. Nic bardziej mylnego- tego preparatu w aptece Nie KUPIMY. Lek ten został wycofany ze sprzedaży i można go kupić tylko na zagranicznych stronach m.in. Amazon, gdzie osiąga cenę od 60- 170 dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *