Zapraszamy także do odwiedzania naszej siłowni oraz sklepu i wsparcia naszych dietetyków:
StarFitness Klimeckiego 34 30-705 Kraków tel 515236787

xenical sprzedam cena

xenical sprzedam cena

Xentical jest to lek, który ma za zadanie walczyć z nadmiernymi kilogramami. Zawiera orlistat, substancję, która może zmniejszyć wchłanianie tłuszczów z pożywienia nawet o 30% a pierwsze efekty widać już po miesiącu stosowania. Lek Xentical jest dostępny tylko na receptę.

Xentical- ulotka

Jak każdy lek, Xentical również zawiera przeciwwskazania a jego zastosowanie wiąże się z efektami ubocznymi: bólem brzucha, wymiotami, bólem odbytu, biegunką, wzdęciami i infekcjami.

Xentical- gdzie kupić

Lek Xentical jest wydawany tylko i wyłącznie na receptę, jednak w Internecie można natknąć się na ogłoszenia: sprzedam Xentical, kupię Xentical… Oczywiście, kupno takich leków bez konsultacji z lekarzem, na własną rękę i z niewiadomego źródła, zawsze wiąże się z ryzykiem i lepiej tego nie robić. Poza tym stosowanie takich tabletek z niewiadomego źródła, wiąże się z niebezpieczeństwem. Zresztą, takie działanie jest nielegalne.

Xentical- posiada zamiennik?

Lek Xentical jest wydawany tylko i wyłącznie na receptę. Jeśli chodzi o zamiennik, na rynku dostępny jest Alli.

Który lepszy? Alli czy Xentical

Może cię zainteresować temat: Meridia 15 mg sprzedam / kupie

Xentical jest droższy niż Alli, jednak Xentical jest skuteczniejszy i możesz być pewna, że nie spotka Cię efekt jo-jo.  Zarówno Xentical jak i Alli trzeba przyjmować 3 razy dziennie. Niestety, lek Xentical nie jest refundowany.

Jaka jest cena leku Xentical?

Niestety, lek nie jest refundowany, a więc trzeba liczyć się z cenami. Cena leku zaczyna się od 250 zł, jednak efekty i brak jo-jo są warte tej ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *